Klijai silikatiniams ir akyto betono blokeliams MITTO MK540, balti, 25 kg

Baltos spalvos mūro mišinys, pagamintas mineralinių rišamųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu, skirtas mūryti sienas iš silikatinių ir akytojo betono blokelių ir tinka klijuoti elementus, paliekant tarp jų 2-4 mm storio siūles. Galima naudoti vidinių pastatų sienų, sumūrytų iš blokelių, paviršiaus išlyginimui.

Naudojimosi instrukcija MITTO MK 540

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO MK540

APRAŠYMAS

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Blokeliai turi būti švarūs, neįmirkę ir neapledėję. Pagrindas turi būti sausas, tvirtas. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Sienoms mūryti naudoti tik švarius blokelius, t. y. nuo jų pašalinami visi nešvarumai.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausą mišinį rankiniu ar mechaniniu būdu sumaišyti su vandeniu (25 kg mišinio ir apie 6,2 l vandens) iki vientisos masės ir reikiamos konsistencijos susidarymo. Po 5 min. dar kartą išmaišyti. Paruoštą mišinį, priklausomai nuo aplinkos temperatūros, tinka naudoti apie 2 valandas.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbai atliekami esant ne žemesnei nei +5 °C ir ne aukštesnei nei +25 °C temperatūrai, ši temperatūra taikoma orui, pagrindui ir gaminiui visą kietėjimo laikotarpį. Paruoštas mišinys dantyta mentele tepamas ant blokelių pagrindo ir, jei reikia, šonų. Padėtas blokelis iš karto išlyginamas. Sudėtus blokus galima koreguoti 10 min. Sudėtus blokus pastuksenus guminiu plaktuku, suspausto mišinio sluoksnis turi būti apie 3 mm. Po darbo įrankius plauti vandeniu. Mūrijant 3 mm sluoksniu sunaudojama apie 5 kg mišinio 1 m² tepamo ploto.

TECHNINIAI DUOMENYS

Grūdelių dydis iki 0,6 mm
Vandens kiekis 25 kg sauso mišinio  apie 6,2 l
Išeiga apie 21 litras iš 25 kg sauso mišinio
Sluoksnio storis 2–3 mm
Darbo laikas iki 3 val.
Darbo ir pagrindo temperatūra nuo +5 °С iki +25 °С
Visiškas sukietėjimas po 28 parų
Sąnaudos apie 1,4 kg / m2 sauso mišinio, kai sluoksnio storis 1 mm

 

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.