Gipsiniai klijai MITTO KG300, 30 kg

Gipsiniai klijai MITTO KG300, 30 kg

Klijuojamasis gipso mišinys su specialiais priedais. Naudojamas gipso kartono plokštėms, jungtinėms gipso plokštėms, izoliacinėms medžiagoms ant sienų klijuoti pastatų viduje.

Naudojimosi instrukcija MITTO KG 300

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO ESD KG300

APRAŠYMAS

PAGRINDO RŪŠIS

Betono arba gipso, keramikos, silikato ir akytojo betono elementų sienos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipso kartono plokštės.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti švarus, sausas, tvirtas ir patvarus, be nubyrėjimų, nuskilimų ir dulkių. Būtina pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius, patikrinti įgeriamumą. Gerai įgeriantį paviršių reikia gruntuoti specialiai tam pritaikytu gruntu, prastai įgeriantį tankų, standų, lygų pagrindą (monolitinį betoną) gruntuoti gruntu, pritaikytu tokiems paviršiams. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, užtvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Maišo turinį (30 kg) išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su 10,5 l švaraus, šalto vandens. Maišyti, kol gaunama vientisa, reikiama konsistencija. Palaukti 5 min. ir vėl išmaišyti. Gipso klijus tepti ant paruošto pagrindo, ant gipso kartono plokščių klijus pilti kauburėliais maždaug 35 cm atstumu vienas nuo kito. Plokštę pridėti prie sienos ir švelniai prispausti. Plokščių padėtį galima reguliuoti, stumti vieną prie kitos dar 10 min., kai jos klijuojamos. Nepanaudotas, sukietėjęs mišinys pakartotiniam naudojimui netinkamas.

ĮRANKIAI

Lėtaeigė elektrinė maišyklė, kaušinis maišytuvas, klijų indas, nerūdijančiojo plieno mentė, mentelė, glaistyklė.

DARBO LAIKAS

Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 30 min. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės jo savybės.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 9 mėn. nuo pagaminimo datos.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 °C iki +30 °C. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius. Sausus klijus būtina saugoti, kad nesudrėktų.

PASTABOS

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20±2) °C temperatūros ir (65±5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis.

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtis: gipsinio rišiklio, mineralinių priedų ir priemaišų mišinys

Piltinis tankis

pie 1,1 kg / dm3

Tinkamas vandens kiekis

nuo 10,5 l / 30 kg

Sunaudoti per

apie 30 minučių nuo sumaišymo su vandeniu

Rišimosi pradžia

≥ 30 minučių

Rišiklio kiekis perskaičiavus CaSO₄

≥ 30 % svorio

Sukibimas

≥ 0,06 MPa

Degumas

A1 klasė

Išeiga

apie 24 dm3 iš 30 kg

Sąnaudos klijuojant 1 m² plokštės

apie 2,5 kg