Plytelių klijai MITTO KP305, 25 kg

Pilkos spalvos plytelių klijai vidaus ir išorės darbams. Sienoms ir grindims. Keraminių ir nedidelių akmens masės plytelių (iki 35×35 cm) klijavimui plonu ir vidutiniu sluoksniu. Klijavimui ant betoninių ir kitokių stabilių mineralinių paviršių.

Naudojimosi instrukcija MITTO KP305

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO KP305

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, be trūkių. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Labai lygius paviršius suraižyti. Klijuojamą pagrindą gruntuoti.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausąjį mišinį maišyti talpoje su švariu vėsiu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Rekomenduojama naudoti 600 aps. / min. maišytuvą. Po 3 min. brandinimo masę dar kartą permaišyti. Vienu kartu klijų skiediniu rekomenduojama padengti pagrindo plotą, kurį galima išklijuoti plytelėmis per 15 min. Nebepilti vandens į pradėjusį rištis skiedinį! Klijais negalima užpildyti deformacinių siūlių!

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nustatyti esant 23±2 °С temperatūrai ir 50±5 % santykinei oro drėgmei. Žemesnė temperatūra padidina, aukštesnė temperatūra sumažina nurodytas reikšmes. Klijus kietėjimo metu saugoti nuo saulės spindulių, skersvėjo, šalčio ir per didelės temperatūros (> +25 ° С). Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija! Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje: ≤ 0,0002%.

TECHNINIAI DUOMENYS

Vandens kiekis 25 kg sauso mišinio apie 6-6,5 l
Brandinimo trukmė apie 3 min.
Darbo laikas apie 2 val.
Darbo ir pagrindo temperatūra nuo +5°С iki +25°С
Galima dalinė apkrova (vaikščioti) ir užpildyti siūles po 24 val.
Visiškas apkrovimas po 14 parų
Išeiga

apie 2,1 kg / m2 sauso mišinio kai dantukų gylis 4 mm
apie 3,2 kg / m2 sauso mišinio kai dantukų gylis 6 mm
apie 5,3 kg / m2 sauso mišinio kai dantukų gylis 10 mm

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.