Savaime išsilyginantis mišinys MITTO BM610, 3-20 mm., 25 kg

Savaime išsilyginantis mišinys MITTO BM610, 2-20 mm., 25 kg

Betono paviršių išlyginimui prieš klojant grindų dangas. Vidaus darbams. Rankiniam ir mašininiam panaudojimui. Tinka naudoti ant šildomų grindų.

 

Naudojimosi instrukcija MITTO BM610

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO BM610

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, tvirtas ir be trūkių. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Pagrindą būtina gruntuoti tam tinkamu gruntu. Pagrindo statmenas paviršiui sukibimo stipris turi būti ≥1,5 N/mm². Visu liejamos patalpos perimetru būtina pritvirtinti kompensacines juostas arba kitu būdu suformuoti deformacinį tarpą (maždaug 10 mm pločio) tarp sienų, kolonų ir išlieto skiedinio mišinio.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausąjį mišinį maišyti talpoje su švariu vėsiu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė, palaukti 3 minutes ir skiedinio mišinį permaišyti dar kartą. Būtina tiksliai dozuoti vandenį! Rekomenduojama naudoti 600 aps. / min. maišytuvą. Skiedinio mišinį išlieti ant paruošto pagrindo ir paskleisti ilga metaline liniuote arba dantyta glaistykle norimo storio sluoksniu. Oro burbuliukų pašalinimui ir paviršiaus galutiniam išlyginimui išlietą, bet dar nepradėjusį rištis skiedinio mišinį suvoluoti dantytu voleliu. Darbus pradėti nuo labiausiai nutolusios sienos ir skiedinio mišinį lieti lygiagrečiomis jai juostomis, judant link išėjimo. Darbus organizuoti taip, kad nebūtų pertraukų tarp sumaišymų, o išlietas skiedinio mišinys jungtųsi su dantytu voleliu suvoluotu, bet nepradėjusiu rištis skiedinio mišiniu. Dirbant rekomenduojama naudoti specialius dygliuotus batus arba uždedamus padus. Savaime išsilyginančio skiedinio mišinį liejant ant šildomų grindų, šildymas turi būti išjungtas ne vėliau kaip 5 paros prieš pradedant darbus, ir įjungtas pabaigus darbus ne anksčiau kaip po 28 parų! Skiedinio negalima lieti tiesiogiai ant šildymo elementų.

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nustatyti esant +23±2°С temperatūrai ir 50±5% santykinei oro drėgmei. Žemesnė temperatūra padidina, aukštesnė temperatūra sumažina nurodytas reikšmes. Skiedinio kietėjimo metu labai svarbu saugoti nuo saulės spindulių, skersvėjo, šalčio ir per didelės temperatūros (> +25°С) svyravimų! Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija! Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje: ≤ 0,0002%.

TECHNINIAI DUOMENYS

Vandens kiekis 25 kg sauso mišinio apie 5,3 l
Sluoksnio storis 3 – 20 mm
Darbo trukmė iki 30 min.
Darbo ir pagrindo temperatūra nuo +5°С iki +25°С
Galima vaikščioti po 12 valandų
Galima dengti plytelėmis po 2 parų
Galima dengti parketu, linoleumu, polimerinėmis   dangomis ir pan. po 7 parų
Visiškas apkrovimas po 28 parų
Stipris gniuždant po 28 parų ≥ 25 N / mm2
Sąnaudos apie 16-17 kg / m2 sauso mišinio, kai sluoksnio storis 10 mm, ir apie 25  kg / m2, kai sluoksnio storis 15 mm

LAIKYMO SĄLYGOS/ GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 6 mėn. nuo pagaminimo datos.