Apie Mitto

Kas yra MITTO?

MITTO – tai pilno spektro statybiniai mišiniai, skirti statybų ir remonto darbams, lengvai naudojami tiek profesionalų, tiek namų meistrų.

MITTO siūlo optimaliai subalansuotą, Lietuvos darbų specifikai pritaikytą ir esmines rinkos inovacijas atitinkantį statybinių mišinių asortimentą.

MITTO palengvina darbo procesą, pagerina darbo kokybę bei leidžia džiaugtis galutiniais rezultatais – MYLIMAIS NAMAIS!

Kokius produktus gamina ir tiekia MITTO?

MITTO asortimentas yra nuolat atnaujinamas ir kuriamas pagal Lietuvos statybų industrijos poreikius. Dėl to – mūsų asortimentas yra platus ir pritaikytas visiems statybų darbų etapams atlikti. Šiuo metu šalies statybininkams ir namų meistrams siūlome virš 100-o įvairios paskirties ir savybių produktų iš tokių kategorijų:  sertifikuotos fasadų šiltinimo sistemos, gipsiniai ir cementiniai tinko mišiniai, skystas gruntas, glaistai, grindų pagrindo mišiniai, betonas, mūro mišiniai, klijai silikatiniams mūro blokeliams, plytelių klijai, siūlių užpildai, gipso klijai, montavimo putos, kvarcinis smėlis ir šamotinis mišinys. Visi MITTO gaminiai yra skirtingų savybių, todėl tiks sudėtingiems ir paprastesniems statybos ar remonto darbams.

Unikali produktų žymėjimo sistema

Mes rūpinamės, kad statybininkai galėtų fokusuotis į savo darbą, todėl susisteminome MITTO asortimento žymėjimą ir kodavimą, kad jums būtų lengva ir paprasta prekybos vietoje rasti MITTO, akimirksniu atpažinti reikiamos kategorijos produktus ir iškart suprasti, kurio konkretaus produkto reikia jūsų tikslui pasiekti. MITTO pakuotės turi prekės ženklo juostą, kuri yra vienoda visuose mūsų produktuose, visos skirtingos kategorijos turi savo spalvą (nesumaišysite produktų), paties produkto pavadinimas turi kategorijos kodavimą, o produkto pavadinime esantis skaičius reiškia papildomas savybes ir išskirtinumus. Daugiau ir išsamiai apie mūsų ženklinimo sistemą žiūrėkite video čia⇒

Kaip kuriami ir gaminami MITTO produktai

MITTO produkcija yra prekiaujama visoje šalyje ir mūsų techninė-pardavimo komanda gauna grįžtamąjį ryšį iš statybų rinkos. Mes akimirksniu sužinome, kokių naujienų norėtų Lietuvos statybininkai ir meistrai. Reguliariai lankomės pasaulinėse statybos pramonės parodose, bendraujame su gamintojais, tiekėjais iš skirtingų šalių. Kiekvienais metais susisteminame gaunamą informaciją apie rinkos naujienas, technologines naujoves ir tendencijas. Toks procesas leidžia suformuluoti užduotis mūsų Naujų gaminių vystymo padaliniui ir pradėti kurti naujus produktus, ieškoti pažangių gamybinių pajėgumų ir technologinių sprendimų. Džiaugiamės, kad tokio darbo rezultatai – nuolat kylantis MITTO populiarumas, pardavimai ir jūsų pasitikėjimas. Gamyboje naudojamos tik pažangios technologijos, leidžiančios sukurti populiarius produktus ne tik aukščiausios kokybės ir maksimalių techninių parametrų, bet ir optimalios kainos. 

Išbandykite naujienas, nebijokite eksperimentuoti

Viena iš mūsų pastebimų situacijų yra tokia, kad statybininkai visą savo karjerą dirba tik su vienu ar kitu produktu. Tai galima paaiškinti įpročiu, kai nenorima ieškoti naujoviškesnių sprendimų, nedrįstama eksperimentuoti ir ieškoti optimaliausio būdo atlikti vieną, ar kitą statybos darbą. MITTO drąsina tiek statybininkus, tiek ir namų meistrus: eksperimentuokite ir bandykite naujienas! Kokybišką ir naują produktą yra verta išbandyti, nes tik tokiu būdu jūs galite augti kaip profesionalas su visa rinka. Be to, kai pasieksite aukščiausios kokybės rezultatą lengviau ir labiau užtikrintai, beliks tik šyptelėti ir savęs paklausti: kodėl neišbandžiau MITTO anksčiau?