Elastingas gipso glaistas MITTO GG210, 15 kg

Elastingas gipso glaistas MITTO GG210, 15 kg

Universalios paskirties specialus siūlių glaistas naudojamas gipso kartono plokščių sandūroms glaistyti rankiniu būdu, kai nenaudojama armavimo juosta. Skirtas pastatų vidaus darbams.

Naudojimosi instrukcija MITTO GG210

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO ESD GG210

PAGRINDO RŪŠIS

Gipso kartono plokštės.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, švarus, patvarus, plokštės gerai pritvirtintos prie laikančiosios konstrukcijos arba pagrindo, kaip nurodyta gipso kartono montavimo instrukcijoje. Aštriai nupjautas plokščių briaunas kantuoti peiliu arba drožtuvu ir gruntuoti paviršiui pritaikytu gruntu. Vietose, kurios ypač gali sutrūkinėti, pvz., įrengiant medinės konstrukcijos palėpes, būtina naudoti armuotą juostą. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, užtvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu dėl jo korozinio poveikio. Glaistyti galima tik tuomet, jeigu dėl drėgmės arba temperatūros svyravimų plokščių ilgis nesikeis.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Maišo turinį (15 kg) išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su 7,5 I švaraus, šalto vandens. Maišyti, kol gaunama vientisa, reikiama konsistencija. Palaukti 5 min. ir vėl išmaišyti. Atsižvelgiant į pageidaujamą paviršiaus kokybę, siūles reikia užpildyti ne mažiau kaip per 2 darbo operacijas (medžiagos perteklių nubraukti po maždaug 40 min.) ir suformuoti lygų perėjimą tarp siūlės ir plokštės paviršiaus. Išdžiūvus, visus nelygumus nušlifuoti šlifavimo tinkleliu arba švitriniu popieriumi. Nepanaudotas, sukietėjęs mišinys pakartotiniam naudojimui netinkamas, po darbo indus ir įrankius būtina išplauti vandeniu. Mišinio sąnaudos – apie 1 kg / m2 / mm.

DARBO LAIKAS

Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 1 val. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės jo savybės.

ĮRANKIAI

Lėtaeigė elektrinė maišyklė, kaušinis maišytuvas, glaisto indas, nerūdijančiojo plieno mentė, glaistytuvas, mūrininko mentė, mentė su tinkleliu ar švitriniu popieriumi.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 °C iki +30 °C. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 9 mėn. nuo pagaminimo datos.

PASTABOS

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20±2) °C temperatūros ir (65±5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis.

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtis: gipsinio rišiklio, mineralinių priedų ir priemaišų mišinys
Piltinis tankis apie 0,9 kg / dm³
Tinkamas vandens kiekis apie 7,5 l / 15 kg
Sunaudoti per apie 60 minučių, sumaišius su vandeniu
Rišimosi pradžia nuo 60 iki 180 minučių
Atsparumas lenkimui (ardančioji apkrova) ≥ 200 N
Sukibimas su gipso kartono plokštėmis ≥ 0,25 MPa arba plokštės pažeidimai

Granuliometrinė sudėtis:

– liekanų ant 0,315 mm sieto

– liekanų ant 0,2 mm sieto

 

0 % svorio

≤ 1 % svorio

Degumas A1 klasė
Išeiga apie 15 dm³ iš 15
Sąnaudos apie 1 kg / m2 /mm