Gruntas MITTO G400, 1 l

Giliai įsigeriantis į pagrindą, greitai džiūstantis, paviršiaus įgėrį mažinantis gruntas vidaus ir lauko darbams, pagamintas vandeninio akrilinio polimero pagrindu.

Sumažina drėgmę sugeriančių mineralinių paviršių (pvz., betono, tinko, gipso kartono plokščių ir kt.) vandens įgėrį ir sutvirtina pagrindą prieš glaistymą, tapetavimą. Neleidžia pagrindui traukti drėgmę iš glaisto, tinko ar dažų, užtikrina tolygų džiūvimą. Nepavojingas aplinkai ir žmogaus sveikatai.

Išdžiūvęs suformuoja vandens garams laidų sluoksnį.

Naudojimosi instrukcija MITTO G400

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO G400

APRAŠYMAS

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Gruntuojamas paviršius turi būti sausas, tvirtas ir švarus, ant jo neturi būti druskų, riebalų, tepalų, vaško, aliejinių dažų, pelėsių, samanų ir kitų nešvarumų. Prieš naudojant gruntą išmaišyti. Gruntuojant nepalikti nepadengtų plotų. Esant poreikiui, gruntuojama pakartotinai.

  • Darbo įrankiai: volelis, teptukas, beoris purkštuvas.
  • Įrankių valymas: vandeniu.
  • Gruntavimo sąlygos: ne žemesnė nei +10 °C aplinkos temperatūra bei 35–80% santykinis oro drėgnumas.
  • Sąnaudos: 5–20 m2/l.
  • Džiūvimo trukmė (23 °C, 50 % santykinis oro drėgnumas): 1 val., gruntas visiškai išdžiūsta po 24 val. Džiūvimo trukmė kinta, priklausomai nuo pagrindo ir oro temperatūros bei santykinio drėgnumo.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Dengiamo paviršiaus ir aplinkos temperatūra turi būti ne žemesnė nei +10 °C, o santykinė oro drėgmė turi būti 35–80 %. Negalima dengti veikiant tiesioginiams saulės spinduliams, pučiant stipriam vėjui ir lyjant lietui.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Laikyti sausoje vietoje uždaroje pakuotėje nuo +5 °C iki +30 °C temperatūros sąlygomis, saugant nuo šalčio, intensyvaus karščio ir tiesioginių saulės spindulių poveikio. Gaminio originalioje pakuotėje tinkamumo trukmė – 24 mėn. nuo pagaminimo datos. Saugoti pakuotę nuo pažeidimo, nesušaldyti.

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių

TECHNINĖ INFORMACIJA

Paskirtis

Vidaus ir lauko darbams

Rišiklis

Akrilo dispersija

Skiediklis

Vanduo

Spalva

Balkšva

Tankis (20 °C)

~1,000 g/cm³

pH (20 °C)

7,0-8,5

Lakiųjų organinių junginių kiekis LOJ (VOC)

<1 g/l LST EN ISO 11890-2

Nelakiųjų medžiagų kiekis

(2,0-3,0) % LST EN ISO 3251