Fasadų šiltinimo sistema

Sertifikuota šiltinimo sistema

Nuo 2015 m. sukurtos MITTO šiltinimo sistemos MITTO MW (ETA 15/0360) ir MITTO PS (ETA 15/0359), kurios atitinka ES reikalavimams – ETICS sistemoms.

  • Klijai šilumą izoliuojančių plokščių iš polistireninio putplasčio (EPS) klijavimui ant įgeriančio betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro).
  • Gruntai mineralinių paviršių gruntavimui prieš dengiant juos dekoratyviniais tinkais.
  • Armuojantis tinkas skirtas šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui, taip pat klijavimui ant betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Gali būti naudojamas mineralinių paviršių išlyginimui.
  • Elastingas armavimo mišinys su sintetiniu plaušu skirta šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui.
  • Mineralinis dekoratyvinis tinkas skirtas dekoratyvinio paviršiaus (raštas „sąmanėlė“) suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuoto tinko ir kitų stabilių mineralinių pagrindų.
  • Akriliniai ir Silikoniniai spalvoti tinkai visiškai paruošti naudoti.
  • Silikoninės dispersijos pagrindu pagaminti dažai skirti dažyti fasadus ir vidines sienas.

Statybos Techninis reglamentas 2.01.10. str. reglamentuoja būtinumą taikyti termoizoliacines sistemas gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų atitvaroms. Šis reglamentas nustato reikalavimus naujų ir rekonstruojamų pastatų nevėdinamų atitvarų, kurių apšiltinimui naudojamos išorinės tinkuojamos sudėtinės termoizoliacinės sitemos su polistireniniu putplaščiu arba mineraline vata, projektavimui ir statybai. Reikalaujama, kad atitvarų projektavimui ir statybai būtų naudojamos tik turinčios Europos techninį liudijimą (ETL) ir CE ženklu ženklintos išorinės tinkuojamos sudėtinės termoizoliacinės sistemos.

Sertifikatas, Mitto MW (liet. k.)

PRISTATOME KELTĄ STATOMŲ ARBA JAU PASTATYTŲ OBJEKTŲ, KURIŲ STATYBOJE BUVO NAUDOJAMI MITTO FASADO SISTEMOS PRODUKTAI.

A+ energetinės klasės butai Mykolo Lietuvio g. Vilniuje

Daugiabutis pastatas Mozūriškių g. 17, Vilnius

Valstybinės institucijos administracinis pastatas, Ozo g. 4a, Vilnius

Daugiabučio pastato atnaujinimo (modernizavimo) darbai, – Veisiejai, V. Montvilos g.

Pasirinkite jus dominantį mišinį iš kairėje pusėje pateikto sąrašo.