Plytelių klijai MITTO KP310, elastingi, 25 kg

Plytelių klijai MITTO KP310, elastingi, 25 kg

Plytelių klijai vidaus ir išorės darbams. Sienoms ir grindims. Tinka šildomoms grindims. Keraminių, akmens masės, klinkerinių ir betoninių apdailinių plytelių, mozaikos, židinio apdailos plytelių, natūralaus akmens (išskyrus marmurą) plytelių klijavimui plonu ir vidutiniu sluoksniu. Klijavimui ant betoninių ir kitokių mineralinių paviršių, ant senų plytelių, taip pat ant konstrukcijų iš gipskartonio, medžio drožlių plokščių.

Naudojimosi instrukcija MITTO KP310

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO KP310

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, be trūkių. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Labai lygius paviršius suraižyti. Įgeriantį pagrindą gruntuoti.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausąjį mišinį maišyti talpoje su švariu vėsiu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Rekomenduojama naudoti 600 aps. / min. maišytuvą. Po 3 min. brandinimo masę dar kartą permaišyti. Vienu kartu klijų skiediniu rekomenduojama padengti pagrindo plotą, kurį galima išklijuoti plytelėmis per 20 min. Nebepilti vandens į pradėjusį rištis skiedinį! Klijais negalima užpildyti deformacinių siūlių!

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nustatyti esant 23±2 °С temperatūrai ir 50±5 % santykinei oro drėgmei. Žemesnė temperatūra padidina, aukštesnė temperatūra sumažina nurodytas reikšmes. Klijus kietėjimo metu saugoti nuo saulės spindulių, skersvėjo, šalčio ir per didelės temperatūros (> +25 °С). Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija! Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje: ≤ 0,0002 %.

TECHNINIAI DUOMENYS

Vandens kiekis 25 kg sauso mišinio apie 7,3 l
Brandinimo trukmė apie 3 min.
Darbo laikas apie 2 val.
Darbo temperatūra nuo +5 °С iki +25 °С
Galima dalinė apkrova (vaikščioti) ir užpildyti siūles po 24 val.
Visiškas apkrovimas po 14 parų
Klijų išeiga 2-4 kg/ m², priklausomai nuo glaistiklio dantukų dydžio ir pagrindo nelygumo

 

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.