Plytelių klijai MITTO KP330, ypač elastingi, balti, 25 kg

Plytelių klijai MITTO KP330, ypač elastingi, balti, 25 kg

Marmuro, granito, smiltainio ir kitoms visų rūšių keraminėms ir akmens masės plytelėms bei tuščiaviduriams stiklo blokeliams klijuoti ant kritinių pagrindų (deformuotų, šildomų, terasose, balkonuose ir pan.).

Naudoti pastatų viduje ir išorėje.

Naudojimosi instrukcija MITTO KP330

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO ESD KP330

NAUDOJIMO SRITIS

Marmuro, granito, smiltainio ir kitoms visų rūšių keraminėms ir akmens masės plytelėms bei tuščiaviduriams stiklo blokeliams klijuoti ant kritinių pagrindų (deformuotų, šildomų, terasose, balkonuose ir pan.). Naudoti pastatų viduje ir išorėje.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindo paviršius turi būti švarus, tvirtas ir sausas. Nesenas tinko ir betono gruntas turi būti rišlus ir išlygintas. Senus, silpnai besilaikančius, trapius ir atsilupusius sluoksnius pašalinti. Tuštumas užpildyti padidinto sukibimo arba išlyginamuoju skiediniu. Silpną pagrindą padengti gilios skvarbos gruntine emulsija. Ant senų plytelių, prieš tai nuo jų pašalinus riebalus ir pašiurkštinus, plonai užtepti klijų, kad susidarytų kibus sluoksnis.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Maišo turinį mechaniniu ar rankiniu būdu išmaišyti su nurodytu kiekiu švaraus šalto vandens iki vienalytės tirštos konsistencijos. Po 5 minučių pakartotinai permaišyti. Klijus ant paviršiaus tepti mentele ir paskleisti dantyta (su atitinkamų matmenų danteliais) mentele. Kai plytelės klijuojamos ant kritinių paviršių ar paviršių, ant kurių gali patekti vandens, reikia papildomai klijų užtepti netik ant klijuojamo paviršiaus bet ir ant apatinės plytelės pusės. Prieš klijuojant plytelių nedrėkinti. Plyteles klijuoti prispaudžiant prie pagrindo. 10 minučių galima koreguoti jų padėtį. Plyteles reikia priklijuoti per 30 min. po klijų užtepimo ant pagrindo. Klijus sunaudoti per 2 val. nuo sumaišymo su vandeniu. Jeigu per tą laiką klijai sutirštėja, juos reikia pakartotinai intensyviai išmaišyti nepilant papildomai vandens.

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nurodyti 23 ± 2 °C temperatūros ir 50 ± 5 % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo ir kietėjimo trukmė gali skirtis. Klijų sudėtyje yra cemento mišinių ir juos sumaišius su vandeniu įvyksta šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą dėvint apsauginius drabužius ir pirštines. Saugoti nuo vaikų.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, nepažeistose originaliose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų gabenant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtis: baltojo cemento, smėlio bei mineralinių priedų ir priemaišų mišinys
Sausosios masės tankis:  apie 1,3 kg/dm3
Tinkamas vandens kiekis: apie 6,25 l 25 kg sausojo mišini
Pradinis kibumas: ≥ 1,0 MPa
Kibumas panardinus į vandenį: ≥ 1,0 MPa
Kibumas po terminio sendinimo: ≥ 1,0 MPa
Kibumas po šaldymo ciklų: ≥ 1,0 MPa
Lipnumo trukmė – kibumas po t ≥ 30 min.: ≥ 0,5 MPa
Taisymo trukmė: ≤ 10 min.
Sunaudojimo trukmė: apie 2 val. nuo sumaišymo su vandeniu
Takumas: ≤ 0,5 mm
Tarpų užpildymas: praėjus 48 val
Naudojimas: praėjus 48 val.
Degumas: A2-s1,d0/A2fl-s1 klasė
Skersinė deformacija: S1 klasė
Išeiga: apie 12 m2 iš 25 kg

Apytikrės sausosios masės sąnaudos, kai 1 m2 plytelių klijuojama naudojant mentelę su stačiakampiais danteliais, kurių matmenys: 

4 x 4 mm apie 1,4 kg
6 x 6 mm apie 2,1 kg
8 x 8 mm pie 2,5 kg
10 x 10 mm apie 2,9 kg

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, darbo saugos ir higienos normų ir taisyklių.