Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms, MITTO F220 (25 kg)

Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms, MITTO F220 (25 kg)

Šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui, taip pat klijavimui ant betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro).

Naudojimosi instrukcija MITTO F220

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO ETICS PS

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO ETICS MW

APRAŠYMAS

NAUDOJIMO SRITIS

Šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui, taip pat klijavimui ant betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Gali būti naudojamas mineralinių paviršių išlyginimui. Vidaus ir išorės darbams. Turi būti naudojamas su atspariu šarmams stiklo audinio tinkleliu! Negali būti naudojamas tiesiogiai ant gipsinio paviršiaus! Ekstrudinio polistireninio putplasčio (XPS) ir kitas čia nenurodytas šilumą izoliuojančias plokštes galima tinkuoti tik patikrinus armuojamo tinko tinkamumą!

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Tinkuojamos šilumą izoliuojančios plokštės turi būti gerai pritvirtintos, be atsikišusių kampų, švarios ir sausos. Klijuojant pagrindas turi būti sausas ir tvirtas, tuštumos ir trūkiai turi būti užtaisyti. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Labai lygius paviršius suraižyti. Klijuojamą pagrindą gruntuoti. 

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausąjį mišinį maišyti talpoje su švariu vėsiu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Rekomenduojama naudoti 600 aps. / min. maišytuvą. Po 3 min. brandinimo masę dar kartą permaišyti. Tinkuojant paruoštą skiedinį užtepti ant šilumą izoliuojančios plokštės paviršiaus lygiu sluoksniu ir suvagoti dantyta glaistykle (dantukai ne mažiau 10 mm), į šviežias vageles įspausti armavimo tinklelį ir skiedinį išlyginti lygia glaistykle taip, kad visas tinklelis būtu juo padengtas. Tinklelio juostas reikia dėti taip, kad jų kraštai persidengtu ne mažiau 10 cm. Prieš visos plokštumos tinkavimą būtina pritvirtinti papildomus armavimo ir sutvirtinimo elementus (plastikinius kampų profilius ir pan.). Klijuojant kai pagrindo paviršius lygus, paruoštą skiedinį užtepti ant viso šilumą izoliuojančios plokštės paviršiaus, suvagoti dantyta glaistykle ir prispausti prie pagrindo. Kai pagrindo paviršius nėra lygus, paruoštą skiedinį užtepti storomis juostomis (storis ≥ 2 cm, plotis ≥ 5 cm) plokštės kraštuose ir keliuose taškuose plokštės viduryje taip, kad prispaudus klijais būtų padengta ne mažiau 40% plokštės ploto ir prispausti prie pagrindo. Skiedinys turi būti užtepamas taip, kad prispaudimo metu nepatektų į būsimas šilumą izoliuojančių plokščių sandūrų vietas. Jei naudojama šilumą izoliuojanti plokštė iš mineralinės vatos, tiek klijuojant, tiek tinkuojant dalį paruošto skiedinio iš pradžių reikia įtrinti į plokštės paviršių. Nebepilti vandens į pradėjusį rištis skiedinį!

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nustatyti esant +23±2°С temperatūrai ir 50±5% santykinei oro drėgmei. Žemesnė temperatūra padidina, aukštesnė temperatūra sumažina nurodytas reikšmes. Klijus kietėjimo metu saugoti nuo saulės spindulių, skersvėjo, šalčio ir per didelės temperatūros (> +25°С). Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija! Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje ≤ 0,0002%.

TECHNINIAI DUOMENYS

Vandens kiekis 25 kg sauso mišinio   apie 6,25 l
Brandinimo trukmė apie 3 min.
Darbo laikas apie 3 val.
Darbo ir pagrindo temperatūra nuo +5°С iki +25°С
Išeiga 4-6 kg/m2 sauso mišinio klijuojant
  5-8 kg/m2 sauso mišinio tinkuojant

LAIKYMO SĄLYGOS/ GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuokite sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugokite, kad nesudrėktu pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.