Betonas BM605, 25 kg

BM605-25kg

Grindų pakloto betonavimui (minimalus storis 40 mm). Betoninių ir gelžbetoninių elementų gamybai ir remontui. Vidaus ir išorės darbams. Rankiniam ir mašininiam panaudojimui. Galima naudoti šildomų grindų įrengimui. Atsparus trinčiai. Stiprumo klasė: C20.

Naudojimosi instrukcija MITTO BM605

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO BM605

APRAŠYMAS

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas grindų paklotui turi būti sausas, pakankamai stiprus ir be trūkių. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Įgeriantį pagrindą gruntuoti. Elementus betonuoti klojiniuose iš neįgeriančių medžiagų, jų sieneles padengti klojinių tepalu.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausąjį mišinį (25 kg) užpilti talpoje švariu vėsiu vandeniu (3-4 l) ir maišyti tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Skiedinį brandinti 3-5 min. ir vėl permaišyti. Grindų paklotui paruoštą skiedinį paskleisti ne mažesniu 40 mm sluoksniu, sutankinti ir išlyginti. Jei reikia, užtrinti. Betonuojant didelį grindų plotą, būtina įrengti deformacines siūles. Nebepilti vandens į pradėjusį rištis skiedinį!

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nustatyti esant +23±2°С temperatūrai ir 50±5% santykinei oro drėgmei. Žemesnė temperatūra padidina, aukštesnė temperatūra sumažina nurodytas reikšmes. Grindų paklotą / betoną kietėjimo metu saugoti nuo saulės spindulių, skersvėjo, šalčio ir per didelės temperatūros (> +25°С). Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija! Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje: ≤ 0,0002%.

TECHNINIAI DUOMENYS

Stipris gniuždant

≥ 20 Mpa

Stiprio klasė

C 20

Degumas

A1 klasė

Grūdelių dydis

Iki 8 mm

Šviežio skiedinio trukmė

Iki 2 val.

Galima vaikščioti

po 24 val.

Visiškas sukietėjimas

po 28 parų

Sąnaudos

apie 80 kg / m2 sauso mišinio, kai sluoksnio storis 40 mm

 

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.