Montavimo putos 65Plus visiems sezonams MITTO PM765, 850 ml

Vienkomponentės poliuretano montavimo putos, kurios pasižymi itin didele išeiga. Putos naudojamos durų ir langų montavimui, vamzdžių izoliacijai ir tvirtinimui, skylių ir tarpų užpildymui, bei plyšių šilumos izoliacijai. Produktas pasižymi greitu stingimu.

Tinkamos darbui ir minusinėje temperatūroje. Putos turi gerą struktūrą ir mažą antrinį išsiplėtimą. Geras atsparumas drėgmei ir pelėsiui.

Naudojimosi instrukcija MITTO PM 765

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO ESD PM765

APRAŠYMAS

PRIVALUMAI

  • Puikiai limpa prie daugeliu paviršių, tokių kaip betonas, plytos, akmuo, mediena, PVC, aliuminis, emaliuoti paviršiai ir kt. ( Išskyrus PE ir PP, PTFE ir silikoną)
  • Pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis
  • Itin didelė išeiga
  • Mažas antrinis plėtimasis
  • Trumpas kietėjimo laikas
  • Pjovimo laikas 22 min
  • Matmenų stabilumas – po sukietėjimo nesitraukia ir nesiplečia

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Nuimkite dangtelį ir laikydami vertikaliai prisukite pistoletą. Energingai supurtykite balionėlį (ne mažiau 20 kartų). Reguliuokite putų kiekį pistoleto mygtuku. Užpildykite tarpus ne daugiau 2/3 tūrio. Rekomenduojame putas sudrėkinti, kol nesustingusios – tai pagerins jų savybes. Jei reikia kelių sluoksnių – sudrėkinkite kiekvieną. Dirbdami kartais balionėlį supurtykite. Nesukietėjusioms putoms pašalinti ir pistoleto valymui naudokite specialų valiklį arba acetoną. Sukietėjusias putas galima nuvalyti specialiu kietoms putoms skirtu valikliu arba mechaniškai.

TECHNINIAI DUOMENYS

Pagrindas: Poliuretanas
Kietėjimas: Polimerizacija veikiant oro drėgmei
Paviršiaus sustingimo laikas: ~ 8 min – 30mm putų juosta
Putas galima pjauti: ~ 22 min – 30mm putų juosta
Visiškas sukietėjimas: ~ 24 val.
Šilumos laidumas: 0,034 W/(m*k)
Garso slopinimo indeksas Rst, w: 60 dB
Sukietėjusių putų atsparumas temperatūrai: (- 60 ºC …+ 110 ºC)
Išeiga (*)(20°C/65% sant. oro drėgnumas): Iki 65 litrų iš 1000 ml

(*) Rodikliai gali keistis priklausomai nuo aplinkos poveikio, tokio kaip temperatūra, drėgmė ir t,t., taip pat nuo klijuojamų paviršių

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Oro temperatūra naudojimo metu gali būti -10°C iki +30 °C, geriausias rezultatas gaunamas temperatūrai esant +20 °C. Balionėlio temperatūra naudojimo metu +5°C – +25°C, optimaliausia kai balionėlio temperatūra +20°C. Paviršius turi būti švarus, be dulkių, prikibusių dalelių ar riebalų. Sukietėjusios putos gali būti dažomos dažais be skiediklių.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Balionėlius reikia laikyti ir transportuoti vertikalioje padėtyje. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje, esant temperatūrai +5 °C – +35 °C. Aerozolių balionėlių negalima laikyti aukštesnėje nei +50 °C temperatūroje ir tiesioginiuose saulės spinduliuose.