Klijai silikatiniams ir akyto betono blokeliams MITTO MK510, 25 kg

Klijai silikatiniams ir akyto betono blokeliams MITTO MK510, 25 kg

Visų tipų vidaus ir išorės silikatinių blokų ir akyto betono blokelių sienų mūrijimui iki -10°C temperatūrose. Stiprumo klasė pagal EN 998-2: M10.

Naudojimosi instrukcija MITTO MK510

Eksploatacinių savybių deklaracija MITTO MK510

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, neįmirkęs ir neapledėjęs, be sniego. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti nevirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Blokeliai turi būti švarūs, sausi, neįmirkę ir neapledėję, be sniego. Pagrindo ir blokų darbo paviršius turi būti teigiamos temperatūros. Nakčiai darbinius paviršius rekomenduojama uždengti šilumą izoliuojančiomis medžiagomis.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausąjį mišinį maišyti talpoje su švariu šiltu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Rekomenduojama naudoti 600 aps. / min. maišytuvą. Vanduo gali būti šiltas, bet negali būti karštas (vandens temperatūra turėtu būti 20-40°C)! Ant blokelių mūro skiedinį (klijus) užnešti mūrijimo mentele ir išvedžioti dantyta glaistykle. Blokelius ant suvagoto skiedinio dėti nedelsiant. Nebepilti vandens į pradėjusį rištis skiedinį!

PAPILDOMI NURODYMAI

Mūro skiedinį (klijus) kietėjimo metu būtina saugoti nuo šalčio – jo ir jo aplinkos temperatūra neturi nukristi žemiau -10°C pirmas keturias valandas. Nuo per greito temperatūros kritimo naują mūrą reikia apsaugoti uždengiant šilumą izoliuojančiomis medžiagomis! Temperatūrą būtina matuoti darbų atlikimo vietoje. Vengti skersvėjų, ypač šaltųjų krypčių vėjų, nedirbti lyjant. Dirbti laikantis kitų darbo su cementiniais skiediniais žemose ir neigiamose temperatūrose technologinių reikalavimų. Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija. Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje: ≤ 0,0002 %.

TECHNINIAI DUOMENYS

Grūdelių dydis iki 0,6 mm
Vandens kiekis 25 kg sauso mišinio apie 6 l
Išeiga apie 21 litras iš 25 kg sauso mišinio
Sluoksnio storis 2–3 mm
Darbo laikas iki 1 val.
Darbo ir pagrindo temperatūra nuo -10 °С iki +15 °С
Visiškas sukietėjimas po 28 parų
Sąnaudos apie 1,4 kg / m2 sauso mišinio, kai sluoksnio storis 1 mm

 

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktu pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti mišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.