A110 Mašininis gipsinis tinkas (30kg)

Gipsinis mišinys skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas.

Šis gipsinis tinkas skirtas dirbti mašininiu būdu. Suformuoja labai gerą pagrindą keraminėms dangoms, dekoratyviniam tinkui, išlyginamajam glaistui, dažymui ar tapetų klijavimui. Ypač tinka naudoti ant šiurkščių, kietų, išdžiuvusių pagrindų.

Vidutinis tinko sluoksnio storis – 8mm.

Mitto A110.pdf

Pagrindo rūšis

Tinkamas naudoti ant plytų, keraminių tuščiavidurių plytų, silikatinių plytų ir akytojo betono blokelių mūro, surenkamųjų gelžbetonio elementų pagrindo, o taip pat ant  senų neišdūlėjusių cemento / kalkių tinko paviršių.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus ir tvirtas, be dulkių ir riebių dėmių, neįšalęs. Būtina nuvalyti  atplaišas ir dulkes, didesnius pagrindo nelygumus palyginti, patikrinti paviršiaus įgeriamumą. Gerai įgeriantį paviršių reikia gruntuoti su specialiai  pritaikytu gruntu, prastai įgeriantį tankų, standų, lygų pagrindą (monolitinį betoną) paviršių gruntuoti su gruntu  pritaikytu tokiems paviršiams.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

Tinkamą darbui skiedinio konsistenciją nustatyti reguliuojant vandens kiekį, tiekiamą į tinkavimo mašiną. Medžiagą užpurkšti ir išlyginti, vėliau paviršių reikia šiek tiek sudrėkinti, užtrinti kempine ir išlyginti glaistykle. Optimali tinko apdorojimo trukmė yra apie 220 minučių. Paviršius, ant kurių bus klijuojamos plytelės, palikti „pašiauštus“ – nereikia jų trinti kempine ir gludinti. Storesniam gipso sluoksniui gauti tinką kloti sluoksniais, taikant metodą „drėgnas ant drėgno“.

Mišinio sąnaudos apie 1,0 kg/m2/mm

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5 °C iki +25 °C aplinkos temperatūroje. Nepilti jokių kitų medžiagų. Mišinį saugoti, kad pernelyg neperdžiūtų ir nesudrėktų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

Laikymo sąlygos / Galiojimas

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 3 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (20+2) °C temperatūros ir (65+5) % oro santykinės drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis.

Bendrieji patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

Scroll Up