A100 Rankinis gipsinis tinkas (30kg)

Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

Suformuoja labai gerą pagrindą keraminėms dangoms, dekoratyviniam tinkui, išlyginamajam glaistui, dažymui ar tapetų klijavimui.

Vidutinis tinko sluoksnio storis – 8mm.

Mitto A100 skv.pdf

Pagrindo rūšis

Tinkamas naudoti ant plytų, keraminių tuščiavidurių plytų, silikatinių plytų, akytojo betono blokelių mūro, surenkamųjų gelžbetonio elementų pagrindo ir ant senų nesudūlėjusių cemento / kalkių tinko paviršių.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus ir tvirtas, be dulkių ir riebių dėmių, neįšalęs. Nuvalyti atplaišas ir dulkes, didesnius pagrindo nelygumus palyginti, patikrinti paviršiaus įgeriamumą. Gerai įgeriantį paviršių reikia gruntuoti specialiai tam pritaikytu gruntu, prastai įgeriantį tankų, standų, lygų pagrindą (monolitinį betoną) gruntuoti gruntu, pritaikytu tokiems paviršiams.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

Maišo turinį (30 kg) supilti į 16,2 l švaraus vandens ir maišytuvu, nepridedant jokių priedų, išmaišyti iki vientisos, be gumuliukų konsistencijos. Per 20 min. skiedinį padengti ant pagrindo ir išlyginti. Padengus dar kartą, paviršių lengvai drėkinti ir lyginti. Optimali tinko apdorojimo trukmė – apie 120 min. Nugludintą paviršių, ant kurio bus klijuojamos plytelės, palikti „pašiauštą“ – nereikia jo trinti kempine ir gludinti. Norint padengti storesniu gipso sluoksniu, tinką kloti sluoksniais, taikant metodą „drėgnas ant drėgno“.

Mišinio sąnaudos – apie 0,9 kg/m2/mm

Darbo laikas

Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 120 min. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės jo savybės.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 ºC iki +25 ºC. Nepilti jokių kitų medžiagų. Mišinį saugoti, kad pernelyg neperdžiūtų ir nesudrėktų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

Laikymo sąlygos / Galiojimo laikas

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 3 mėn. nuo pagaminimo datos.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20+2) °C temperatūros ir (65+5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis.

Bendrieji patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

Dekoratyvinė apdaila, naudojant MITTO A100 ir „truputi fantazijos“.

Scroll Up