Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai Rašyti atsiliepimą

„Statybos – išties varginantis procesas, tuo įsitikinau įsirenginėdamas savo butą Vilniuje. Džiaugiuosi tuo, kad kolegos rekomendavo „MITTO“ mišinius, mat kaimynai, statybose naudoję pigiausius mišinius, praėjus vos keliems mėnesiams pradėjo skųstis trūkinėjančiomis sienomis. Dirbdamas su „Mitto“ rinkausi kokybę ir ilgaamžiškumą“.

Leonas, Buto savininkas

„Jau kurį laiką sėkmingai pardavinėjame MITTO mišinius. Siūlome juos, nes tai puikus kainos ir kokybės santykis. Dėl to vis dažniau sulaukiame teigiamos reakcijos iš savu klientų. Džiaugiamės, kad šiuo, brankstančiu medžiagų kainų metu galime pasiūlyti klientams tai kas jiems naudinga.“

Viačeslav Z., Vyr. pardavimų vadybininkas

„Dirbame su daugybe objektų, todėl esame išbandę daugybę įvairių medžiagų. Apie „Mitto“ gaminius esu puikios nuomonės. Tai išties kokybiški mišiniai už optimalią kainą. Juos dažnai rekomenduojame savo klientams“.

Andrius, statybų bendrovės vadovas

Įsirenginėdamas sau namą ieškojau statybinių mišinių, prekybos centre pasiūlė mišinius MITTO. Likau patenkintas jų kokybe ir gautu galutiniu rezultatu.“

Giedrius, Namo savininkas

„Pasamdė vienas užsakovas ištinkuoti sienas jo bute, tai buvo apie 40m². Pasakiau jam, kad darbui atlikti man reikės apie 6 maišus kokybiško gipsinio tinko. Viską aptarėme, suderėjome ir man jau pradedant darbus, klientas atvežė 2 maišus negirdėto ir nematyto gipsinio tinko MITTO. Iš pradžių, bandžiau įrodyti savo užsakovui, kad su tokiu produktu man nėra tekę dirbti ir nežinau kaip išvis man seksis dirbti su šiuo mišiniu. Klientas pasakė trumpai: „Jei esi geras meistras, tai nesvarbu su kokia medžiaga dirbti ir kur dabar dėsiu tuos 2 maišus?“ tai man nebeliko kitos išeities… Perskaičiau, kas parašyta ant maišo, išsimaišiau ir pradėjau dirbti… Ką as galiu pasakyti, – sunaudojus 2 maišus, paskambinau savo klientui ir pasakiau, kad atvežtų dar 4 maišus, nes produktas tikrai labai geras. Kai paklausiau, kiek jis kainuoja, tai užsakovas pasakė, kad kaina skiriasi apie 30% tai labai daug!
Džiaugiuosi, kad pagaliau atsirado tikrai geras mišinys darbui. Nuo šiol as Jūsų pirkėjas MITTO. Sėkmės prekyboje!“

Juozas, Meistras