Silikonas plytelių siūlėms MITTO SL110

Neutralus silikoninis hermetikas skirtas užpildyti keraminių dangų siūles sanitarinėse patalpose. Ypač rekomenduojamas naudoti tose vietose, kur reikalingas didelis siūlių elastingumas. Taip pat naudojamas užpildyti plyšius šalia sanitarinės įrangos. Pasižymi aukštu atsparumu UV spinduliams. Atsparus pelėsių ir grybelių poveikiui. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje.

Naudojimosi instrukcija MITTO SL 110

APRAŠYMAS

NAUDOJIMO SRITIS

Skirtas užpildyti keraminių dangų nuo 4 iki 25 mm pločio siūles sanitarinėse patalpose, pvz., vonios kambariuose, virtuvėse, dušo kabinose, dušinėse, skalbyklose ir kitose aukštesnio drėgnio patalpose. Ypač rekomenduojamas naudoti tose vietose, kur reikalingas didelis siūlių elastingumas, pvz., sienų kampuose, sienos ir grindų sandūrose ir kompensacinių siūlių vietose. Taip pat naudojamas užpildyti plyšius šalia sanitarinės įrangos, pvz., apie vonias, dušo padėklus (įskaitant akrilinius), praustuvus, virtuvės baldus, ortakius, sanitarinius ir šildymo instaliacinius vamzdžius. Tinkamas sandarinti kompensacines siūles tarp akytų ir neakytų paviršių (pvz., betono, plytų, anoduoto, lakuoto, dažyto aliuminio), langus ir duris, fasadus. Pasižymi aukštu atsparumu UV spinduliams. Nesukelia korozijos sąlytyje su metalais ar betonu. Atsparus pelėsių ir grybelių poveikiui. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje. Jeigu naudojamas judamosios jungties vietose, mažiausias rekomenduojamas siūlės plotis turi būti 6 mm.

PAGRINDO RŪŠIS

Keraminės plytelės (glazūra, terakota, akmens masė, mozaika, „cotto“, klinkeris), stiklinės plytelės ir elementai, sanitarinė keramika, porcelianiniai ir fajansiniai, emaliuoti elementai, mediena su apsaugine danga (impregnuota arba dažyta), metalai (taip pat cinkuota skarda), neplastifikuotas PVC. Prieš naudojant ant plastikų (poliakrilo, poliesterio ir epoksidinių plokščių, polistireninio putplasčio ir t. t.) dangų rekomenduojama atlikti sukibimo bandymą. Nenaudoti sandūroms su teflonu, polipropilenu, polietilenu ir veidrodžiams, akvariumams, natūraliam akmeniui, konstrukciniam stiklinimui.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, be klijų ir siūlių glaisto likučių, dulkių, nešvarumų, riebalų, rūdžių, silpnai sukibusių sluoksnių ar kitokių teršalų (pvz., ankstesnio sandarinimo likučių), galinčių susilpninti silikono sukibimą. Šalia darbo vietos esančius paviršius, kurie nedengiami silikonu, apsaugoti dažymo juosta. Juostą nuplėšti iš karto užtepus silikoną.

PANAUDOJIMAS / DARBO EIGA

Prieš naudojant gaminį, įpjauti tūtos antgalį su sriegiu ir užsukti ant jo pridedamą piltuvėlį. Piltuvėlį tinkamai nupjauti, kad jo dydis atitiktų siūlės plotį. Taip paruoštą tūtą dėti į silikonui spausti skirtą pistoletą. Į siūlę spausti šiek tiek daugiau masės nei jos reikia. Tepti ištisai, nepalikti tarpų ir tuščių vietų. Užteptą masę išlyginti specialia mentele arba tinkamu įrankiu, suvilgytu, pvz., muilo vandeniniame tirpale. Tai būtina atlikti per 5 minutes, užtepus silikono.

NAUDOJAMI ĮRANKIAI

Rankinis arba pneumatinis pistoletas, mentelė arba kitas lyginamasis įrankis.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbus atlikti nuo +5 °C iki +35 °C aplinkos temperatūros sąlygomis.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Laikyti originaliose nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose 24 mėn. nuo pagaminimo datos.Uždarytą pakuotę laikyti nuo +5 °C iki +35 °C temperatūros sąlygomis vietoje, kurios neveikia saulės spinduliai.

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis savybėmis gali keistis. Vengti patekimo į akis. Saugoti nuo vaikų. Indą laikyti sandariai uždarytą. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant produktą.