A230 Universalus akrilinis glaistas

Naudojimo sritis

MITTO A230 – paruoštas naudoti polimerinis glaistas, puikiai sukimbantis, sudarantis lygų baltą, garus praleidžiantį paviršių. Naudojamas patalpų viduje. Skirtas betono, cementinio kalkių ir gipsinio bei plonasluoksnio tinko paviršiams, gipso kartono plokštėms glaistyti. Gali būti naudojamas sienų bei perdangų apdailai, taip pat juo galima užpildyti nedidelius ištrupėjimus. Išdžiuvęs lengvai šlifuojamas. Pasižymi geromis atsparumo savybėmis. Nepanaudota masė, laikoma sandariai uždarytame kibire, tinkama naudoti ilgą laiką. Nelaikyti produkto vietose, kurias tiesiogiai veikia vanduo. Tinkamas naudoti rankiniu ir mechaniniu, naudojant hidrodinaminius agregatus, būdu.

Pagrindo paruošimas

Pagrindo paviršius turi būti sausas, švarus, tvirtas, stabilus ir be silpnai sukibusių ar sukibimą galinčių susilpninti sluoksnių (riebalų, klijų, bitumo, dulkių, sukibimą mažinančių preparatų, dažų, skiedinių likučių ir pan.). Didesniems ištrupėjimams užpildyti reikia naudoti glaistomąjį gipsą. Gipso kartono plokščių siūles glaistyti tam skirta mente. Stipriai ir netolygiai sugeriančius pagrindus ir gipso kartono plokščių siūles rekomenduojama gruntuoti MITTO giluminiu gruntu ir palaukti, kol gruntas išdžius. Paruošus pagrindą vadovautis atitinkamų statybos reglamentų nurodymais ir statybos taisyklėmis.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

Darbus atlikti, kai oro, pagrindo ir medžiagos temperatūra yra nuo +5 ˚C iki +25 ˚C. Prieš pradedant darbą masę išmaišyti, bet neleisti, kad į ją patektų per daug oro. Tepti rankiniu būdu nerūdijančiojo plieno įrankiais arba mechaniniu būdu hidrodinaminiu agregatu, vėliau paviršių gerai išlyginti. Per vieną kartą kloti apie 1 mm storio sluoksnį. Esant didesnių nelygumų, kitą glaisto sluoksnį kloti, kai sustingsta ankstesnis. Šlifuoti galima paviršiui visiškai išdžiuvus. Baigus darbą įrankius nuplauti vandeniu. Prieš dažant nuo paviršiaus nuvalyti dulkes ir gruntuoti gruntavimo preparatu. Atliekant darbus būtina vadovautis atitinkamų statybos reglamentų nurodymais ir statybos taisyklėmis.

Techniniai duomenys

Naudojimo temperatūra: nuo +5 ⁰C iki +25 ⁰C. Vieno sluoksnio storis: iki 1 mm.

Papildomi nurodymai

Dėvėti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius drabužius ir pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį. Nurodytas darbų atlikimo būdas neatleidžia rangovo nuo pareigos darbus atlikti, vadovaujantis statybos reikalavimais ir DSS taisyklėmis.

Laikymo sąlygos / Galiojimo laikas

Laikyti 12 mėn. nuo pagaminimo datos sausoje patalpoje, nepažeistuose, gamintojo uždarytuose kibiruose.

Techniniai duomenys ir naudojimo informacija taikytina (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % santykinio oro drėgnumo sąlygomis. Kitomis sąlygomis sukibimo ir džiūvimo trukmė gali skirtis. Naudojami rankiniu ir mašininiu būdu.

Sukibimas (kartonu ir gipsu) N/mm²: ≥ 0,25
Didž. sluoksnio storis: 1 mm
Įtrūkiai: nėra
Granuliometrinė sudėtis:
  Likutis ant sieto, kurio akelių dydis 200 μm [%] ≤ 1
  Likutis ant sieto, kurio akelių dydis 315 μm [%]: 0
Sąnaudos (kai sluoksnio storis 1 mm) kg/m²: 0,5-1,5
Naudojimo temperatūra °C: nuo +5 iki +25

Pagaminta ES

Scroll Up