A200 Gipso glaistas (15kg)

Naudojamas gipso kartono plokščių glaistymui ir gipso elementų sandūroms glaistyti su armavimo juosta. Skirtas naudoti rankiniu būdu pastatų viduje.

MITTO A200.pdf

Pagrindo rūšys

Gipso, keramikos, silikato, betono ir akytojo betono elementų sienos ir lubos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinko, gipso kartono plokštės.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir stabilus, būtina pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, atitvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu, kuris skatina koroziją.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

Maišo turinį (15 kg) išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su 7,5 l švaraus, šalto vandens. Maišyti, kol gaunama vientisa konsistencija. Palaukti 5 minutes ir vėl išmaišyti. Glaistomąjį gipsą ant paruošto pagrindo tepti glaistykle ar mentele, iki gaunamas pageidaujamas efektas. Kitas sluoksnis tepamas tik ant sukietėjusio ir išdžiūvusio pirmojo sluoksnio. Gipso kartono sandūras padengti armavimo juostomis. Išdžiūvus gipsui, visus nelygumus nušlifuoti šlifavimo tinkleliu arba švitriniu popieriumi. Galima glaistyti tik tuomet, jei dėl drėgmės arba temperatūros pokyčių plokščių ilgis nebesikeis. Jei numatyta, kad bus klojamos betoninės grindys, glaistoma tik po grindų išliejimo. Nepanaudotas, sukietėjęs mišinys pakartotinai naudoti nebetinkamas, po darbo indus ir įrankius būtina nuplauti vandeniu. Mišinio sąnaudos apie 1 kg/m2/mm.

Darbo laikas

Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 1 valandą. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės savybės.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5 ºC iki +30 ºC aplinkos temperatūroje. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

Laikymo sąlygos / Galiojimas

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, nepažeistose originaliose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų gabenant ir laikant. Tinka naudoti 9 mėnesius nuo pagaminimo datos.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti 20 ± 2 °C temperatūros ir 65 ± 5 % oro santykinės drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis.

Bendrieji patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

Scroll Up