Klijavimo mišinys mineralinės vatos plokštėms, MITTO F130

Šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) klijavimui ant įgeriančio betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro).

Vidaus ir išorės darbams.

Negali būti naudojami tiesiogiai ant gipsinio paviršiaus!

Saugos duomenų lapas MITTO F130.pdfMITTO F130.pdf

Naudojimo sritis

Šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) klijavimui ant įgeriančio betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Vidaus ir išorės darbams. Negali būti naudojami tiesiogiai ant gipsinio paviršiaus!

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas ir tvirtas, tuštumos ir trūkiai turi būti užtaisyti. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Labai lygius paviršius suraižyti. Klijuojamą pagrindą gruntuoti.

Mišinio paruošimas / Darbo eiga

Sausąjį mišinį maišyti talpoje su švariu vėsiu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Rekomenduojama naudoti 600 aps. / min. maišytuvą. Po 3 min. brandinimo masę dar kartą permaišyti. Jei pagrindo paviršius lygus, paruoštą skiedinį užtepti ant viso šilumą izoliuojančios plokštės paviršiaus, suvagoti dantyta glaistykle ir prispausti prie pagrindo. Jei pagrindo paviršius nėra lygus, paruoštą skiedinį užtepti storomis juostomis (storis ≥ 2 cm, plotis ≥ 5 cm) plokštės kraštuose ir keliuose taškuose plokštės viduryje taip, kad prispaudus klijais būtų padengta ne mažiau 40% plokštės ploto ir prispausti prie pagrindo. Klijai turi būti užtepami taip, kad prispaudimo metu nepatektu į būsimas šilumą izoliuojančių plokščių sandūrų vietas. Dalį paruošto skiedinio iš pradžių reikia įtrinti į plokštės paviršių. Nebepilti vandens į pradėjusį rištis skiedinį!

Papildomi nurodymai

Techniniai duomenys nustatyti esant +23±2°С temperatūrai ir 50±5% santykinei oro drėgmei. Žemesnė temperatūra padidina, aukštesnė temperatūra sumažina nurodytas reikšmes. Klijus kietėjimo metu saugoti nuo saulės spindulių, skersvėjo, šalčio ir per didelės temperatūros (> +25°С). Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija! Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje ≤ 0,0002%..

Laikymo sąlygos / Galiojimo laikas

Mišinį sandėliuokite sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugokite, kad nesudrėktu pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.

Scroll Up