C200 Elastingas siūlių glaistas

Neįgeriantis, atsparus nešvarumams bei pelėsių ir grybelių poveikiui, elastingas plytelių siūlių glaistas. Skirtas užpildyti 2-20 mm pločio siūles tarp įvairios įgerties plytelių.

Naudojimo sritis

Skirtas užpildyti nuo 2 iki 20 mm pločio siūles tarp įvairios įgerties plytelių: akmens masės, kurių įgertis yra < 0,5 %, glazūros ir terakotos, kurių įgertis yra > 10 %, mozaikos, natūralaus ir dirbtinio akmens dangos bei stiklinių plytelių. Baltojo opalo spalvos glaistu rekomenduojama glaistyti marmuro dangos siūles. Tinkamas naudoti tradiciniams ir deformuojamiems pagrindams, t. y. šildomiems, fasado pagrindams, terasose, balkonuose ir pan. Ypač atsparus dilimui. Dėl mažos vandens įgerties puikiai tinka naudoti patalpose ir vietose, kurios periodiškai sudrėksta, pvz., virtuvėse, vonios kambariuose, dušinėse, baseinų patalpose. Dėl sudėtyje esančių specialiųjų priedų lašeliai atstumiami nuo paviršiaus (susidaro vadinamasis lotoso efektas), jis yra atsparesnis nešvarumams bei pelėsių ir grybelių poveikiui. Tinka naudoti pastatų viduje ir išorėje. Nenaudoti esant agresyvioms sąlygoms.

Pagrindo paruošimas

Prieš glaistant siūles pašalinti nuo plytelių klijų likučius, tarpus tarp plytelių išvalyti, pašalinti dulkes ir sudrėkinti vandeniu. Didelės įgerties plyteles gerai sudrėkinti. Patikrinti plytelių atsparumą spalvinėms dėmėms.

Mišinio paruošimas / darbo eiga

Pakuotės turinį išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu naudojant nurodytą švaraus šalto vandens kiekį, kol gaunama vientisa, numatytos konsistencijos masė. Palaukti 5 min. ir vėl išmaišyti. Masę ant plytelių tepti mente arba kieta gumine trintuve ir įstrižai braukiant užpildyti plytelių tarpus. Paskui masės perteklių nubraukti. Po maždaug 10 min. pradėti lyginti siūlių paviršių drėgna, dažnai skalaujama kempine. Siūlių paviršiaus stipriai netrinti pernelyg drėgna kempine, kadangi gali susilpnėti lotoso efektas (kai lašeliai atstumiami nuo paviršiaus), pablogėti kietumas ir gali atsirasti spalvinių dėmių. Paklojus, po 30 min., siūlių paviršių išlyginti gerai išspausta kempine. Siūlėms sukietėjus nuo plytelių paviršiaus pašalinti apnašas. Su vandeniu išmaišytą masę sunaudoti per 40–50 min. Jeigu per šį laiką masė sukietėja, būtina iš naujo ją išmaišyti, bet nepilti vandens. Per didelis vandens kiekis neigiamai veikia visas siūlių savybes: atsparumą, rišimo trukmę ir patvarumą. Taip pat gali atsirasti spalvinių dėmių. Norint išvengti skirtingų atspalvių, rekomenduojama naudoti to paties gamybos serijos numerio siūlių glaistą.

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5 °C iki +30 °C aplinkos temperatūros sąlygomis. Nepilti jokių kitų medžiagų. Ką tik paklotą siūlių glaistą saugoti, kad nesudrėktų ir neperdžiūtų.

Laikymo sąlygos / galiojimo laikas

Laikyti originaliose nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose 24 mėn. nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant.

Papildomi nurodymai

Techniniai duomenys ir informacija apie mišinio paruošimą ir darbo eigą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnumo sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis. Produktas dirgina akis ir kvėpavimo takus. Būtina naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones.

Bendrieji patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

Scroll Up